- Weather
- Kyrgyzstan
- Batken
- Tash-Dobo
Current Weather Tash-Dobo
Current weather for the city of Tash-Dobo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 10 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
