- Weather
- Kingdom of Sweden
- Uppsala County
- Tärnsjö
Current Weather Tärnsjö
Current weather for the city of Tärnsjö. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 27°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 19 % |
| cloud cover | 8 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 8°C |
