- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangbuk-do
- Tari-gol
Current Weather Tari-gol
Current weather for the city of Tari-gol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 49 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
