Current Weather Tam Tūjān-e Soflá
Current weather for the city of Tam Tūjān-e Soflá. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
33°C
feels like 36°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 999 hPa |
| humidity | 22 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 31°C |
