- Weather
- India
- Andaman and Nicobar Island
- Taka-rōait
Current Weather Taka-rōait
Current weather for the city of Taka-rōait. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 29°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 25°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 26°C |
| Average: | 29°C |
