Current Weather Taihei-teraniwa
Current weather for the city of Taihei-teraniwa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 16°C |
