Current Weather Taihei-teraniwa
Current weather for the city of Taihei-teraniwa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 12°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 991 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 14°C |
