- Weather
- Greece
- South Aegean
- Tagoo
Current Weather Tagoo
Current weather for the city of Tagoo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 19°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 16°C |
