- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Sar-e Pol
- Tagāw-Bāy
Current Weather Tagāw-Bāy
Current weather for the city of Tagāw-Bāy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 11°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 42 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 13°C |
