- Weather
- Sultanate of Oman
- Musandam
- Ţaff al Qarḩah
Current Weather Ţaff al Qarḩah
Current weather for the city of Ţaff al Qarḩah. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
39°C
feels like 43°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 15 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 33°C |
