- Weather
- United States of America
- Georgia
- Sylvania
Current Weather Sylvania
Current weather for the city of Sylvania. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 20°C |
