Current Weather Svartå
Current weather for the city of Svartå. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 24. 5. (07:00) to 24. 5. (21:00)
21°C
feels like 21°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 30 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
