- Weather
- United Arab Emirates
- Abu Dhabi Emirate
- Suwayḩān
Current Weather Suwayḩān
Current weather for the city of Suwayḩān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
43°C
feels like 48°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 30°C |
