- Weather
- Republic of Estonia
- Viljandi County
- Suure-Jaani
Current Weather Suure-Jaani
Current weather for the city of Suure-Jaani. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 33 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
