- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Suryong-dong
Current Weather Suryong-dong
Current weather for the city of Suryong-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 15°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 17°C |
