- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Sơn La
- Suối Cao
Current Weather Suối Cao
Current weather for the city of Suối Cao. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 17°C |
| Average: | 26°C |
