- Weather
- North Korea
- South Pyongan
- Sunu-dong
Current Weather Sunu-dong
Current weather for the city of Sunu-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 8°C |
