Current Weather Sulzbach-Rosenberg
Current weather for the city of Sulzbach-Rosenberg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 10°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
