- Weather
- Russia
- Orel Oblast
- Sukhayevka
Current Weather Sukhayevka
Current weather for the city of Sukhayevka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 87 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 15°C |
