- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Such’im-dong
Current Weather Such’im-dong
Current weather for the city of Such’im-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 8°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
