- Weather
- Kingdom of Sweden
- Norrbotten County
- Stor-Furuön
Current Weather Stor-Furuön
Current weather for the city of Stor-Furuön. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like -1°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 5°C |
| MIN: | -11°C |
| Average: | -2°C |
