Current Weather Stor-Arnøya
Current weather for the city of Stor-Arnøya. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like -2°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 38 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 7°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 3°C |
