- Weather
- Russia
- Chechnya Republic
- Sterch-Kerch
Current Weather Sterch-Kerch
Current weather for the city of Sterch-Kerch. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 15°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 73 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 15°C |
