- Weather
- Russia
- Chechnya Republic
- Sterch-Kerch
Current Weather Sterch-Kerch
Current weather for the city of Sterch-Kerch. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
