- Weather
- Russia
- Krasnoyarskiy
- Stepnoy Badzhey
Current Weather Stepnoy Badzhey
Current weather for the city of Stepnoy Badzhey. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
1°C
feels like -4°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | -8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 8°C |
