Current Weather Ştefăneşti-Sat
Current weather for the city of Ştefăneşti-Sat. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 9°C |
