- Weather
- Norway
- Troms og Finnmark
- Ståkkemuorjavri
Current Weather Ståkkemuorjavri
Current weather for the city of Ståkkemuorjavri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 5°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 3°C |
