- Weather
- United Kingdom
- England
- Staines-upon-Thames
Current Weather Staines-upon-Thames
Current weather for the city of Staines-upon-Thames. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 6°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 8°C |
