- Weather
- United States of America
- Vermont
- St Johnsbury
Current Weather St Johnsbury
Current weather for the city of St Johnsbury. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 28. 4. (19:00)
21°C
feels like 21°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
