- Weather
- Australia
- New South Wales
- Spring Farm
Current Weather Spring Farm
Current weather for the city of Spring Farm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 16°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 19°C |
