- Weather
- United States of America
- Indiana
- Speedway
Current Weather Speedway
Current weather for the city of Speedway. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Frost
Valid to 2. 5. (09:00)
7°C
feels like 5°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 33 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 15°C |
