Current Weather Spas-Nerl’
Current weather for the city of Spas-Nerl’. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like 0°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -20°C |
| Average: | 3°C |
