- Weather
- Jamaica
- Saint Catherine
- Spanish Town
Current Weather Spanish Town
Current weather for the city of Spanish Town. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
32°C
feels like 36°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 67 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 26°C |
