- Weather
- Kyrgyzstan
- Talas
- Sovkhoz Këk-Say
Current Weather Sovkhoz Këk-Say
Current weather for the city of Sovkhoz Këk-Say. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 13°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 29 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -10°C |
| Average: | 6°C |
