Current Weather Soultz-Haut-Rhin
Current weather for the city of Soultz-Haut-Rhin. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 9°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 37 % |
| cloud cover | 38 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 13°C |
