- Weather
- North Korea
- Yanggang-do
- Songhu-ri
Current Weather Songhu-ri
Current weather for the city of Songhu-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 5°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 21 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
