- Weather
- India
- State of West Bengal
- Sonāmukhi
Current Weather Sonāmukhi
Current weather for the city of Sonāmukhi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 26°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 28°C |
