- Weather
- North Korea
- Kangwŏn-do
- Sŏ-man
Current Weather Sŏ-man
Current weather for the city of Sŏ-man. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 59 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 12°C |
