- Weather
- North Korea
- Kangwŏn-do
- Sŏ-man
Current Weather Sŏ-man
Current weather for the city of Sŏ-man. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 12°C |
