- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Soksa-ri
Current Weather Soksa-ri
Current weather for the city of Soksa-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 14°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 18°C |
