- Weather
- Czech Republic
- Plzeňský kraj
- Ostrov u Stříbra
Current Weather Ostrov u Stříbra
Current weather for the city of Ostrov u Stříbra. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 17°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1029 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 14 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
