- Weather
- North Korea
- Hwanghae-bukto
- Sŏksal-li
Current Weather Sŏksal-li
Current weather for the city of Sŏksal-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 10°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 93 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 10°C |
