- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- An Giang
- Sóc Tà Ngáo
Current Weather Sóc Tà Ngáo
Current weather for the city of Sóc Tà Ngáo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 28°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 25°C |
| Average: | 29°C |
