- Weather
- North Macedonia
- Demir Hisar
- Slepče
Current Weather Slepče
Current weather for the city of Slepče. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 2. 4. (17:00)
6°C
feels like 4°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 996 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
