- Weather
- Islamic Republic of Pakistan
- Sindh
- Siru Mal
Current Weather Siru Mal
Current weather for the city of Siru Mal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
36°C
feels like 40°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 998 hPa |
| humidity | 9 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 33°C |
