- Weather
- Kingdom of Belgium
- Flanders
- Sint-Agatha-Rode
Current Weather Sint-Agatha-Rode
Current weather for the city of Sint-Agatha-Rode. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 10°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 8°C |
