- Weather
- North Korea
- Hwanghae-bukto
- Sinsŏng-ni
Current Weather Sinsŏng-ni
Current weather for the city of Sinsŏng-ni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 27°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 17°C |
