- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Sinsŏng-ni
Current Weather Sinsŏng-ni
Current weather for the city of Sinsŏng-ni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 16°C |
