- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Sinhŭng-ni
Current Weather Sinhŭng-ni
Current weather for the city of Sinhŭng-ni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 9°C |
