- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Sinhŭng-ni
Current Weather Sinhŭng-ni
Current weather for the city of Sinhŭng-ni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
